لینک کانال اطلاع رسانی شهرداری محمدآباد 
https://t.me/shahrdarimohammadabad25
 
اوقات شرعی
آمار سایت
آنلاین ها
46
امروز
278
دیروز
209
هفته
1532
ماه
51389
 
نظرسنجی
برخورد کدام یک از مسئولین بخش های شهرداری محمدآباد را نیکوتر وراضی کننده تر می دانید؟
 

پیام شهردار
    با سلام به پیشگاه مقدس حضرت ولیعصر(عج) و درود به ارواح مطهر شهدای عزیز و روح ملکوتی حضرت امام و آرزوی صحت و سلامتی برای مقام عظمای ولایت مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) و موفقیت و سربلندی دولت تدبیر و امید.
 موجب فخر و مباهات است که مسئولیت شهری را بر عهده گرفتم که مهد دلیران و عالمان و فقیهانی چون علامه میرجهانی و آیت ا... فقیهی(ره) است، بر خود لازم می­دانم که به پاس تلاش­ها و زحمات شوراهای اسلامی دوره اول تا کنون و شهرداران محترم که در ادوار گذشته خدمات شایانی را در راستای توسعه و پیشرفت شهر انجام داده ­اند، سپاسگزاری نمایم. خوشبختانه شهر محمدآباد با وجود فرصت­ها و پتانسیل­های بسیار، زمینۀ رشد و پیشرفت روزافزون را دارا می­باشد. لذا از هیچ فرصتی نباید دریغ نمود و لازم است با برنامه ریزی و خلق درآمد پایدار جذب توریسم و جذب سرمایه گذار، شهر را به بالندگی رسانده و با همت اعضای محترم شورا و همکاران خدوم و زحمتکش در مجموعه شهرداری، تلاش، خدمت به مردم، تعامل، عدالت محوری، رضایت­مندی و قانون گرایی را در دستور کار خود قرار داده و با برنامه ­ریزی مؤثر در جهت رفع مشکلات و توسعه و عمران شهری با همکاری متقابل محلی به بسیاری از برنامه­ ها دست یافته و          ان­شاءا... با کمک و همکاری مردم عزیز، صبورانه و امیدوارانه در این مسیر حرکت کرده و با تعامل با کلیه مسئولین و ادارات و نهادها و ارگان­ها و شهروندان بخصوص شهروندانی که در خارج از شهر سکونت دارند و جوانان و نخبگان همفکری کرده و از نظرات و پیشنهادهای آنها بهره­ گرفته و بهترین تصمیمات و تدابیر را با همفکری با شورا و مجموعه شهرداری اتخاذ خواهیم کرد. امید است با استعانت از ذات اقدس الهی و با تکیه بر دوستی و تعامل با شهروندان از هیچ تلاش و کوششی در جهت خدمت رسانی به شهروندان و آبادانی شهر دریغ نکرده و  با همدلی و همزبانی و همفکری با مردم فهیم شهر، گامی مؤثر برای توسعه و پیشرفت برداشته شود.
                                                                                                و من الله توفیق   
                                                                                       حسین دهقان شهردار محمدآباد

ضرت ولیعصر(عج) و درود به ارواح مطهر شهدای عزیز و روح ملکوتی حضرت امام و آرزوی صحت و سلامتی برای مقام عظمای ولایت مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) و موفقیت و سربلندی دولت تدبیر و امید.
 
شعار سال 1397شمسی
اردیبهشت ماه سال 1397در یک نگاه
دیگر سایت ها
???? ???? ???? ?????

???? ????? ??????

???? ???? ????? ??????

???? ????? ????

???? ????????? ??????

?????? ???? ?????? ??? ??????

???? ???? ???? ???? ????? ????????